Фото

Екологічну “землянку” вартістю $ 75 000 побудували в Мексиці

Мексиканська архітектурна компанія побудувала екологічний будинок з утрамбованої землі. Споруда підійде для відпочинку на вихідних сім’ї до чотирьох осіб. Про розробку з посиланням на архітектурне бюро повідомляє New Athlas

Архітектурна студія Parma Arquitectura створила крихітний будинок, захищений від пустелі, під назвою Santerra House. Споруда, розташована в центрі виноробного регіону Валле-де-Гуадалупе в Мексиці, зроблена з утрамбованої землі і обпаленого дерева.

Розробники відзначають, що така архітектура була обрана з кількох причин. По-перше, регіон досить посушливий, а запропонована техніка вимагає використання мінімальної кількості води. Крім того, земля захищає від високих зовнішніх температур, а також бореться з вологістю.

Santerra House. Фото: Parma Arquitectura

Команді з п’яти будівельників знадобилося близько року, щоб завершити роботи. При цьому велика частина землі була здобута безпосередньо на місці будівництва. Основу стін складають утрамбовані земляні плити товщиною близько 40 см. Вони повинні забезпечувати комфортну температуру всередині будинку і вдень, і вночі цілий рік.

Бетонні конструкції використовувалися тільки для створення фундаменту і основи для підлоги, відзначають розробники. Ідею проекту завершують дерев’яний настил на підлозі, затінення і вікна з армованим склінням в металевому корпусі. Для зовнішньої обробки інженери використовували обвуглену деревину, яка була обпалена вручну за допомогою факела з використанням традиційної японської техніки Shou Sugi Ban. За задумом авторів такий фон повинен гармоніювати з навколишньою природою.

Santerra House. Фото: Parma Arquitectura

Santerra House був побудований як будинок вихідного дня і може вмістити сім’ю з чотирьох осіб, з трьома спальнями і двома ванними кімнатами. Увійшовши всередину, можна побачити зручну загальну вітальню та їдальню, яка примикає до мінімалістичної кухні через центральний бетонний бар. У будинку є велика відкрита тераса, яка служить продовженням внутрішніх житлових зон, а також безпосередньо пов’язана з головною спальнею. Все будівництво коштувало всього $75 000.

Santerra House. Фото: Parma Arquitectura


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments