Здоров'я

Економіка впливає на поширення вірусних захворювань

В університеті Бокконі було проведено нове дослідження, в результаті якого учені простежили закономірність між проблемами в економіці і поширенням вірусних хвороб. Вдалося виявити, що епідемії в світі з’являються приблизно в той час, що і фінансова криза.

Для того, щоб довести настільки очевидну теорію, вчені використовували дані, які були зібрані французькими експертами за останні 34 роки. Ці статистичні дані в своєму роді унікальні, оскільки ні в одній країні світу такі обліки не проводяться. Полягала вона в тому, щоб влада вела докладні записи зареєстрованих при хворобі вітрянки, грип або гастроентеритом.

Після проведеного дослідження вдалося встановити, що учені вирішили порівняти дані зі зростанням економічного потенціалу в державі, тобто ВВП Франції.

Графіки наочно показали, що чим вищі показники економіки, тим менше випадків зараження значиться на той момент. В особливості, даний чинник проявився у великих мегаполісах.

Також автори дослідження радять трохи подовжити зимові канікули для школярів. Справа в тому, що грип в цей час року максимально небезпечний, тому дітям краще пересидіти настільки неприємний час вдома. Річну же перерву, впевнені вчені, слід, навпаки, скоротити.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button