Людина

Експерт дала 10 порад щодо зниження ризику зараження грипом

Сирена Міссорі, яка співпрацює з Університетом Сапієнца в Римі, склала список з 10 порад щодо зменшення ризику захворювання на грип. Італійський експерт відзначила важливість заварювання імбиру.

Після настання холодного сезону ризик зараження грипом стає вищим. Для зниження ймовірності захворіти Сирена Міссорі рекомендує захистити від переохолодження горло і ніс. Цього можна досягти завдяки щільному шарфу. Закривши ним горло і нижню частину обличчя можна домогтися поліпшення кровообігу. Не потрібно піддавати організм різким перепадам температур. Приміром, після рясного потовиділення вихід на мороз принесе додаткове навантаження організму.

Взимку експерт радить вживати більше супів, а також пити чай і відвари. Досить добре себе показує суміш води, імбиру і лимона. Це дозволяє засобу використовуватися як дезінфекційний препарат, а також заспокоїти горло. Запобігти сухості і подразненню слизової можна за допомогою мигдалевого масла в обсязі 2-3 крапель в ніс, що істотно знижує ризик захворювання. У разі настання грипу допомогу можуть надати природні засоби, включаючи трав’яний чай. Заварювання 1 столової ложки листя липи в склянці води температурою близько 70°С протягом 5-7 хвилин з додаванням липового меду допомагає знизити симптоми ангіни. У разі появи можливості експерт рекомендує вживати в їжу мед манука, оскільки той має антибактеріальні властивості.

«Приготуйте курячий бульйон, оскільки він допоможе досить швидко відновити бар’єри кишківника завдяки входженню до його складу желатину. Вегетаріанці мають можливість замінити його овочевою версією з добавками на базі колагену, мінеральних солей, глюкозаміну, гіалуронової кислоти, а також хондроїтинсульфату», — зазначила Сирена Міссорі.

Натхнення: dni24.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть