Всесвіт

Експерт: колонізація Марса вигідна для бізнесу

Як вважають експерти з Російської академії космонавтики ім. Ціолковського, проекти з колонізації інших планет можуть стати потужним стимулом до створення нових технологій. Ідеї ??викличуть інтерес приватного бізнесу, що в підсумку допоможе розвитку пілотованої космонавтики. Прикладом тому може стати новий проект по створенню бази на Марсі, населеної людьми.

kolonizacia_marsu_500

За словами члена -кореспондента академії Андрія Іоніна, майбутнім колонізаторам Червоної планети знадобиться багато нових технологій. Потрібні будуть роботи, енергоефективні технології, технології «вирощування їжі», методи переробки відходів. До томі ж, щоб вижити на Марсі, необхідні будуть генна інженерія та біоінженерія.

Всі ці технології в комерційному плані вельми привабливі на Землі. Для їх розвитку потрібне серйозне завдання, і освоєння Марса в цьому випадку стане солідним каталізатором розвитку технологій. «Марсіанське» завдання може прискорити розвиток технологій, зв’язавши їх воєдино, вважає експерт.

Читайте також: Мусульманам заборонили жити на Марсі

Варто відзначити, що для підтримки бізнесу держава має створити умови для бізнесменів, які вирішили інвестувати кошти в марсіанський проект. В цілому такі проекти, як колонізація далекого Марса і «складуть паззл»: і державі, і бізнесу, буде це цікаво і вигідно.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button