Наука

Експерт розповіла про найпростішій спосіб уповільнити старіння

Британський експерт Ніки Віброу спеціалізується на фітнесі і здоровому харчуванні. Не так давно вона розповіла про простий спосіб підтримувати водний баланс в організмі і зберігати молодість як можна довше. За її словами, цей метод доступний кожному.

За словами експерта, люди старіють через хімічні процеси, що відбуваються в їхньому організмі, під час яких вивільняються так звані радикали, які потрапляють у здорові клітини і виснажують їх, позбавляючи колагену і кисню. І чим більше вільних радикалів присутні в організмі, тим старше виглядає людина. Збільшення їх числа часто залежить від поганого харчування, алкоголю, малорухливого способу життя і куріння.

Як зазначає Ніки Віброу, організм людини має потребу у воді. Але випивати 2 літри звичайної води в день може далеко не кожен. Альтернативою воді, вважає експерт, цілком може стати зелений або білий чай. Сама вона зізнається, що випиває приблизно по 8 чашок цього напою в день, в результаті чого зауважує, що її шкіра повертає собі колишню пружність, ба більше, цей процес також супроводжується зниженням маси тіла. За словами Віброу, чай поставляє в організм не тільки цінну рідину, але ще й антиоксиданти, що украй корисно для його стану.

Кнопка «Наверх»
Закрыть