Здоров'я

Експерти дозволили сидіти по 10 годин на добу

Сидячий спосіб життя завдає не настільки сильної шкоди, як вважалося раніше. Фахівці зійшлися на думці, що сидіти можна до десяти годин в день. При цьому ризик хвороб серцево-судинної системи не підвищиться.

27-07-16-foto-600x437-1

Група вчених з Медичного коледжу у Вісконсині, Університетів Міннесоти та Техасу в рамках дослідження довели, що сидяча робота має мінімальну ушкоджувальну дію на серцево-судинну систему. Всього дослідники проаналізували результати дев’яти наукових робіт, в яких взяли участь понад 720 000 чоловік.

Спостерігаючи за змінами в стані здоров’я, учені прийшли до простого висновку. Існує безліч факторів, які підвищують ризик розвитку хвороб серця. Сидячий спосіб життя – лише один з них. Його вага не вище, ніж куріння, вживання алкоголю, погана екологія чи спадкова схильність. Тим не менш, боротися з сидячим способом життя можна і потрібно.

Слід зазначити, що ризик помітно підвищується, якщо людина проводить в сидячому положенні більше 12-13 годин на день. Тоді ймовірність серцево-судинної патології зростає приблизно на 14%.

Натхнення: medvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button