Головна / Здоров'я / Експерти дозволили сидіти по 10 годин на добу

Експерти дозволили сидіти по 10 годин на добу

Сидячий спосіб життя завдає не настільки сильної шкоди, як вважалося раніше. Фахівці зійшлися на думці, що сидіти можна до десяти годин в день. При цьому ризик хвороб серцево-судинної системи не підвищиться.

27-07-16-foto-600x437-1

Група вчених з Медичного коледжу у Вісконсині, Університетів Міннесоти та Техасу в рамках дослідження довели, що сидяча робота має мінімальну ушкоджувальну дію на серцево-судинну систему. Всього дослідники проаналізували результати дев’яти наукових робіт, в яких взяли участь понад 720 000 чоловік.

Спостерігаючи за змінами в стані здоров’я, учені прийшли до простого висновку. Існує безліч факторів, які підвищують ризик розвитку хвороб серця. Сидячий спосіб життя – лише один з них. Його вага не вище, ніж куріння, вживання алкоголю, погана екологія чи спадкова схильність. Тим не менш, боротися з сидячим способом життя можна і потрібно.

Слід зазначити, що ризик помітно підвищується, якщо людина проводить в сидячому положенні більше 12-13 годин на день. Тоді ймовірність серцево-судинної патології зростає приблизно на 14%.

Натхнення: medvesti.com