Головна / Здоров'я / Вчені розповіли про звички, здатних поліпшити якість сну

Вчені розповіли про звички, здатних поліпшити якість сну

Досить дотримуватися простих правил, щоб вночі спати міцно. У цьому впевнені фахівці з Університету Джорджії.

1-24-10-2016-600-400

Тільки повноцінний нічний сон здатний відновити сили організму. Достатній відпочинок життєво необхідний людині, він зміцнює імунітет і захищає від багатьох хвороб. Якщо не відпочивати достатню кількість часу, проблеми зі здоров’ям неминучі.

Перше правило. Слід відключитися від всіх проблем, що сталися протягом дня. Ніч – не найкращий час для аналізу помилок. Не беріть ці думки з собою постіль, краще постарайтеся просто розслабитися.

Друге правило – більше працювати, щоб краще відпочивалося. Фізична активність вдень – одна з важливих умов гарного нічного сну.

Третє правило – не переїдати на ніч. Якщо перед сном хочеться поїсти, краще випити йогурт або молоко. Основний прийом їжі слід перенести на сніданок.

Четверте правило. Вимикайте перед сном всі ґаджети і техніку. Вібруючий телефон, що працює телевізор або радіо. Все це фактори, що відволікають людину від сну.

І останнє правило. Вчені не рекомендують висипатися у вихідні за всі будні дні. Краще розподілити нічний відпочинок так, щоб кожен день прокидатися бадьорим. Для цього достатньо почати засинати по робочих днях на одну годину раніше.

Натхнення: medvesti.com