Людина

Психологи пояснили жіночу зраду

Дослідники з Великобританії вирішили з’ясувати, що змушує жінку зраджувати. Дійсно представниці прекрасної статі відчувають себе нещасливими зі своїми партнерами або на те є зовсім інші причини?

Відповіді на свої запитання група Еріка Андерсона (Eric Anderson) з університету Уїнчестера вирішила пошукати, вивчивши анкети і повідомлення 100 заміжніх жінок у віці від 35 до 45 років, які є користувачами спеціального сайту, аналога соціальній мережі для бажаючих підшукати собі коханку або коханця.

foto_cikavosti_03.09.2014-010_resized

Вчені прийшли до висновку, що представниці слабкої статі шукають за допомогою Інтернету романтичних пристрастей і сексу, але зовсім не планують розлучатися зі своїми другими половинками. На відміну від чоловіків всі учасниці дослідження шукали не стільки фізичних стосунків, скільки їх емоційної складової. Більшості достатньо було лише одного коханця.

Читайте також: Зрада може врятувати ваш шлюб — вчені

Нові дані ставлять під сумнів поширену думку про те, що жінки заводять любов на стороні, так як не щасливі в своїх існуючих відносинах.

“Люди часто вважають невірність ознакою проблем у відносинах, – говорить Андерсон. – Однак ця точка зору прийшла до нас від лікарів-психотерапевтів, які спілкуються з жінками, спійманими на зраді”.

Коли ж чоловік був спійманий на гарячому, він починає шукати і перераховувати обставини, які підштовхнули його до скоєння аморального вчинку. Тут і з’являється фраза: “Мій чоловік обходився зі мною недостатньо добре, у нас проблеми у відносинах”, зазначає професор.

Додамо, що дослідження 2011 року засвідчило: незважаючи на те, що в сучасному суспільстві нормою вважається моногамія, адюльтери вельми поширені. Так, чверть жінок і третина чоловіків у США хоча б раз у житті зраджувала своїм законним другим половинкам.

З часом не тільки сильна стать, але і слабка втрачає інтерес до сексу зі своїм постійним партнером. Звідси і з’являється бажання завести стосунки на стороні.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button