Людина

Ось на що психіатрам слід звернути увагу!

Дослідники з Йоркського університету, а також університету Британської Колумбії і Західного університету наполегливо закликають при виявленні суїцидального ризику відразу приділяти особливу увагу перфекціонізму.

Постійне прагнення до досконалості в усьому може сильніше вплинути на ризик самогубства, ніж вважалося раніше.

foto_cikavosti_01.10.2014-04_resized

Автори даного дослідження наполягають на створенні в теорії індивідуального підходу, в якому буде враховуватися зв’язок між перфекціонізмом і суїцидальним ризиком. Дослідники узагальнили дані найбільш різних досліджень. Вони змогли виявити тісний зв’язок між перфекціонізмом і безвихіддю. Експерти вважають, що суїцидальні думки в голові у перфекціоністів можуть виникати внаслідок зовнішнього тиску і вимог завжди і у всіх ситуаціях бути досконалими. Саме такий соціально обумовлений перфекціонізм найсильніше збільшує ризик суїцид.

Читайте також: Безсоння породжує думки про смерть

Крім безвиході, перфекціоністи нерідко страждають від душевного болю, депресії і стресу. Вони частіше переоцінюють всі життєві проблеми і рідко розкривають свої суїцидальні спонукання і наміри. Люди, чиї спеціальності вимагають великої точності і відповідальності, наприклад, лікарі, юристи або архітектори, а також ті, хто займає високі керівні посади, більше схильні до перфекціонізму і тому схильні до вищого ризику самогубства.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button