Головна / Технології / Експерти назвали 9 речей, що не треба робити зі смартфонами

Експерти назвали 9 речей, що не треба робити зі смартфонами

Люди, як правило, недбало використовують свої смартфони, і в кінцевому підсумку відбуваються поломки і навіть вибухи. Експерти назвали 9 речей, що не треба робити зі смартфонами.

Эксперты назвали 9 вещей, которые не надо делать со смартфонами

Скільки можна заряджати смартфон

Варто відмовитися від зарядки смартфона протягом довгих годин, так як це може привести до перегріву. Як тільки телефон зарядитися, треба відключити живлення.

Не можна носити смартфон в нагрудній кишені

Лікарі радять уникати використання будь-якого мобільного пристрою в кишені сорочки на грудях, так як це може зашкодити здоров’ю.

Не можна підключати навушники і слухати музику під час заряджання телефону

Нещодавно було кілька повідомлень про те, що підключення навушників для прослуховування музики під час зарядки може призвести до ураження електричним струмом.

Не можна спати поруч зі смартфоном

Особливо не радять тримати телефон під подушкою під час сну. Мало того, що це ризиковано, лікарі обговорюють, що мобільні пристрої заважають мозковим сигналів під час сну, які впливають на його якість.

Не можна піддавати смартфон впливу прямих сонячних променів

Варто уникати зарядки під сонячними променями або в інших гарячих місцях, наприклад, біля приладової панелі автомобіля, особливо протягом довгих годин.

Не можна натискати на смартфон

Ще одна річ, яку слід уникати – це тиск. Треба намагатися не натискати на ґаджет. Також потрібно стежити, щоб у сумці важкий предмет не лежав поверх нього.

Не можна приймати дзвінки або грати в ігри під час зарядки

В такому випадку пристрій не тільки перегрівається надміру, також є ймовірність ураження електричним струмом.

Не можна завантажувати додатки з невідомих джерел

Завантаження програм з будь-якого місця, окрім офіційних магазинів, – це велика помилка. Ці програми не тільки можуть вкрасти дані користувача, а також можуть завдати непоправної шкоди смартфону, встановивши шкідливе ПЗ або вірус.

Не можна підключати навушники або зарядний пристрій, коли смартфон мокрий. Це ж стосується випадків, коли він лежав у вологому одязі.