Земля

Розсекречені документи ЦРУ підтверджують існування “літаючих тарілок” Третього рейху

Розсекречені файли ЦРУ, вказують на те, що у нацистів були дископодібні літальні апарати здатні розвивати швидкість до 4000 кілометрів на годину, розроблене в останні дні Другої світової війни.

Розсекречені документи ЦРУ США показують, що розвідувальне управління вело розслідування у пошуках передової технології Адольфа Гітлера. Нацистські літаючі тарілки двічі з’являються в документах ЦРУ в рамках розслідувань феномену НЛО.

Раніше той факт, що США влаштували гонку за секретними технологіями нацистів включають “Літаючі тарілки” категорично заперечувався. Варто відзначити, що неофіційні джерела неодноразово стверджували, що подібні технології у нацистів були і більш того, ці літальні апарати були здатні літати в космічному просторі і навіть згадувалося те, що нацисти висаджувалися на Місяць.

Нові документи показують, що у нацистів була літаюча тарілка, здатна досягати висот понад 12400 метрів за три хвилини – зі швидкістю 4000 кілометрів на годину. Файли CIA включають стенографію допитів німецького інженера агентом ЦРУ Джорджем Клейном з 11 березня по 20 травня 1952 року.

Клейн стверджує, що Третій Рейх фактично успішно провів перевірку своєї «літаючої тарілки» в Празі в День святого Валентина в 1945 році. Чеська столиця була звільнена буквально через кілька місяців наступаючою Червоною Армією Радянського Союзу.

Агент Клейн стверджував, що літак «досяг висоти 12400 метрів протягом 3 хвилин і швидкості 2024 км/год». Він стверджував, що “літаюче блюдце” теоретично може досягати швидкості 4000 км в годину, що більш ніж в три рази перевищує швидкість звуку.

Рассекреченные документы ЦРУ подтверждают существование "летающих тарелок" Третьего рейха

Такі характеристики зробили б нацистську тарілку майже в два рази швидше, ніж сучасні бойові літаки. Клейн стверджував, що блюдце може злітати вертикально, як вертоліт, і знаходилося в розробці з 1941 року. У документі ЦРУ говориться, що тарілки були побудовані на тих же заводах, де робили ракети V2.

За повідомленнями, нацистські інженери були евакуйовані з Праги. Клейн стверджує, що жодній команді не вдалося вчасно отримати повідомлення про наказ втікати і вони були захоплені Червоною армією.

Клейн сказав, що він отримав ці відомості від інженера, який працював у Міністерстві авіації Третього рейху і який особисто був присутній в Празі 14 лютого 1945 року на першому експериментальному польоті літаючої тарілки.

Теоретики змови вважають, що ще до свого краху Третій рейх створив секретні бази в Антарктиді на яких зосередив всі свої проривні технології.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button