Наука

Експерти назвали найбільш корисний для тіла і мозку фрукт у світі

Експерти назвали авокадо найбільш корисним фруктом у світі. За твердженнями фахівців, саме плоди цього вічнозеленого дерева цілюще впливають як на тіло, так і на мозок людини.

Згідно з археологічними даними, авокадо культивувалося ацтеками вже в третьому тисячолітті до нашої ери. Ще давні племена знали про корисні властивості плодів «ауакатля»: його застосовували як лікування від лупи і сверблячки, а також як основу для багатьох страв місцевої кухні.

Сучасні експерти змогли більш досконально вивчити корисні властивості авокадо і тепер по праву називають його найкориснішим фруктом у світі. Мононенасичені жирні кислоти плода вічнозеленого дерева сприяють зниженню рівня холестерину, захищають слизову шлунка і печінки, покращують ліпідний профіль і стабілізують кількість глюкози в крові тих, хто страждає на цукровий діабет другого типу.

М’якоть плодів авокадо містить близько 20 різних вітамінів, антиоксидантів і мінералів до складу яких входять майже вся В-група, а також А, С і Е, фосфор, натрій, калій, кальцій, магній і залізо. Фрукт багатий на фолієву кислоту, яка захищає від вад нервової системи, а також вкрай корисний на ранніх термінах вагітності для здорового розвитку плоду.

Фахівці стверджують, що авокадо корисний як для тіла, так і для розуму, адже містить калій, який стабілізує рівень рідини в клітинах і оптимізує їх внутрішній тиск. Таким чином, фрукт допомагає запобігти виникненню набряків, налагодити роботу нирок, а також прискорити всі реакції організму за допомогою насичення мозку киснем.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments