Здоров'я

Вчені: Болі в зубах з’являються з-за браку вітаміну D

Нестача вітаміну D відчувається взимку, коли знижується денний час і недостатньо сонячного світла. Вчені кажуть, ознакою дефіциту цього елемента є болі в зубах.

Співробітники служби охорони здоров’я Великобританії заявили, що вітамін D має велике значення для організму, тому що підтримує у хорошому стані мускулатуру, зуби і кістки. Не маючи його в достатній кількості, складно зберегти необхідний рівень фосфату кальцію в організмі. Нестача цього елемента здатна привести до помітного погіршення здоров’я.

Британські медики запевняють, що чутливість зубів є одним із симптомів дефіциту вітаміну D, на це також вказує ерозія емалі і поява такої хвороби, як рахіт, що негативно відбивається на розвитку кісток у дітей, хоча його можна зустріти у дорослих осіб.

Брак вищевказаної речовини збільшує ризик виникнення смертельних захворювань, в тому числі і онкології. Найкращими джерелами вітаміну є гриби, яйця, риба і певні збагачені продукти. Саме їх рекомендують вживати в їжу медики, щоб не допустити появи небезпечних недуг.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button