Всесвіт

Експерти опублікували рейтинг позаземних форм життя

Фахівці опублікували ТОП-10 позаземних форм життя, які, на думку вчених, можуть існувати у Всесвіті. На десяте місце вчені поставили життя на основі кремнію.

На інших планетах можуть мати місце ранні форми, в основу яких входить цей елемент. Вони поки заповнюють киснем атмосферу планет, готуючи її до просунутих форм життя. На дев’ятому місці виявилося зародження на основі миш’яку. Наука припускає, що цей елемент може бути складовою найскладніших біомолекул. Далі йдуть аміачні форми життя, які можуть існувати в температурному режимі від мінус 77,7 до мінус 33,3 градуса Цельсія. Вчені не виключають також метанову форму. Однак життя в таких океанах буде розвиватися набагато повільніше в порівнянні із земною, оскільки там будуть мати місце холодні температури. Вуглецеві форми зародження для вчених більш актуальні, оскільки Земля відноситься до цього типу.

Гібридне зародження передбачає існування кількох типів житті, які засновані на різних елементах. Вчені також не виключають плазмові форми, які можуть мати місце у вигляді істот, утворених з неорганічних матеріалів. Варто відзначити також життя в небесах. В даному випадку, можливо її формування з органічними сполуками за межами рідної планети, за допомогою сусідніх зірок, а також зоряних структур. На друге місце вчені поставили панспермію. Відповідно до даної теорії, життя здатне поширюватися разом зі сміттям, космічним пилом, кометами, астероїдами, які містять мікроорганізми з інших планет. ТОП-10 замикає версія, що Земля є єдиною живою планетою у всьому Всесвіті.

Кнопка «Наверх»
Закрыть