Здоров'я

Які продукти швидко знижують холестерин?

Заведено вважати, що правильне харчування і здоровий раціон зможуть змінити рівень холестерину в крові. Але дієта може змінити вміст даної речовини в тілі людини приблизно на десять або п’ятнадцять відсотків. Лікарі залишаються при своїй думці і продовжують виписувати крім ліків рекомендації по харчуванню — вони допомагають швидше відновити рівень холестерину в крові. Не варто різко відмовлятися від вершкового масла або яєць.

Важливо подбати про включення в раціон продуктів, здатних регулювати процеси обміну і не дозволяти холестерину різко підніматися. Кожен продукт має власний спосіб, що допомагає боротися зі збоями в процесі формування жиру. Існують навіть ті, які можуть зв’язувати шкідливі жири і намагатися виводити їх з кишечнику до початку всмоктування в кров. Є так само корисні способи забезпечення поліненасиченими жирами, що допомагають перетворювати поганий холестерин в корисний для тіла. Все це можна знайти в харчових продуктах. Які з них слід включити в раціон, щоб знизити рівень холестерину?

Авокадо славиться багатьма корисними властивостями, одні жирні кислоти досі зводять його в топ корисних продуктів. У ньому так само є багато фітостеринів, які зменшують площу, на якій холестерин може потрапляти у кров людини. Плоди авокадо дозволяють скоротити в два рази вміст шкідливого холестерину в організмі, але при цьому збільшити обсяг корисного холестерину, що володіє високою щільністю. Дослідження показують, що щоденне вживання половини плоду протягом місяця дозволяє зменшити рівень холестерину в крові приблизно на десять відсотків. Дієта з обмеженням калорій дає менший ефект — в її арсеналі всього п’ять відсотків ефективності.

У бобових міститься розчинна клітковина, що перетворюється в організмі людини в гель. В ньому поступово починають тонути шкідливі жири, вони не встигають всмоктатися в кров і гинуть, не завершивши місію до кінця. Фахівці вже давно довели, що люди, які звикли їсти бобові на регулярній основі, мають досить незначну кількість трансжирів у крові. Так само зазначено, що на чоловічу половину населення бобові надають ще куди більш позитивний ефект, ніж на жіночу.

Зелений чай може похвалитися не тільки сильною антиоксидантною властивістю. До його складу входить танін, що дозволяє стежити за балансом холестерину в організмі. Дія проявляється через те, що від однієї молекули можуть швидко відщепитися безліч гідроксильних груп. Спостереження лікарів говорять про те, що пацієнти з підвищеним рівнем холестерину відчувають сильну нестачу рідини. Її можна компенсувати за допомогою чаю і намагатися не забувати підтримувати водно-сольовий баланс, який є основою для підтримки здоров’я в нормі. Стабільне вживання зеленого чаю вранці дозволяє забувати про проблеми з підвищеним холестерином — його рівень в недалекому нормалізується і повернеться у звичний стан.

Кнопка «Наверх»