Здоров'я

Експерти повідомили, що вітамін E допоможе мозку не старіти

Серед необхідних компонентів для людей експерти називають вітамін E. Вони повідомляють, що він допомагає мозку не старіти.

Фахівці з’ясували, що вітамін E служить захистом тканин мозку, адже сприяє в їх зміцненні спільно зі стінками капілярів. Також він оберігає нервові закінчення від вільних радикалів і токсичної дії. Цей елемент затримує поширення хвороби Альцгеймера, симптомом якої є погіршення пам’яті, зміни настрою, порушується функція мови та її розуміння.

Вітамін E грає важливу роль під час перевтоми, неврастенії, навантаженнях. Дослідники проводили досліди на рибах, які мали дефіцит вітаміну E. Як з’ясувалося, у них рівень біомаркера DHA-PC на 30% був знижений. Низькі показники призводили до загибелі нейронів і пошкоджень клітинних мембран, тому саме вітамін E допоможе запобігти втрати молекул, що грають важливу роль для мозку.

Фахівці Великобританії рекомендують приймати дорослим людям за 3 і 4 міліграми вітаміну E щодня. Також необхідно додати в раціон молочні продукти, яйця, печінка, горіхи, авокадо, вівсянку і рослинну олію.

Натхнення: dni24.com

Кнопка «Наверх»