Людина

Експерти радять чоловікам часник перед побаченням

Це може звучати як несподівана порада для вдалого побачення, але експерти з Університету Стірлінга в Шотландії і Карлового університету в Чехії радять чоловікам забути про використання парфумів і лосьйонів після гоління і замість цього з’їсти часник. Вчені виявили, що піт чоловіків, які напередодні їли часник, був більш привабливим для жінок.

11-11-15-foto-600x412-1

Дослідники припускають, що в процесі еволюції жінки, можливо, розвивалися, воліючи тип запаху після вживання часнику, який є дуже поживною їжею і призводить до того, що людина здорова. Часник має антимікробні, противірусні та протигрибкові властивості, і дослідження показують, що він може допомогти знизити частоту простудних захворювань, а також зменшити високий кров’яний тиск і навіть скоротити ризик розвитку деяких видів раку. Відповідно до іншої теорії, антибактеріальну дію часнику робить запах пахв солодким, зменшуючи щільність мікробів, які викликають неприємні запахи.

В ході дослідження 42 чоловікам було запропоновано з’їсти сирий часник, часникові капсули, або не їсти часник, після чого учасники повинні були носити прокладки в пахвах протягом 12 годин після цього, щоб зібрати запах тіла. Потім 82 жінок попросили понюхати зразки і оцінити їх привабливість, мужність і інтенсивність. Запах чоловічого тіла був сприйнятий як привабливий і менш інтенсивний, коли чоловіки їли часник.

Звичайно, запах дихання відіграє важливу роль в більшості соціальних взаємодій, але запах пахв також є важливим фактором в інтимних стосунках, відзначають фахівці. Отримані результати показують, що вживання часнику може надавати позитивний вплив на сприйняття запаху тіла, можливо, через його впливу на здоров’я.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments