Людина

Чоловіки перестають піклуватися про свій зовнішній вигляд на 13 років раніше жінок

У той час як жінки продовжують робити все можливе, щоб виглядати добре принаймні до 59 років, зосередивши увагу на своєму зовнішньому вигляду і загальній фізичній підготовці, чоловіки перестають стежити за собою в 46 років, такі результати показує нове опитування. Дослідження також показало, що жінки майже в два рази частіше за чоловіків незадоволені своїм зовнішнім виглядом, при цьому більш ніж одна третина не можуть стверджувати, що хоча б раз в житті він їх повністю влаштовував.

Також з’ясувалося, що близько 30% з 2000 чоловіків і жінок, що приймали участь у дослідженні, нещасливі через те, що не впевнені в тому, що виглядають добре. Більше половини опитаних сказали, що вони знаходяться не в кращій фізичній формі, в той час як третина зізналася, що ніколи не належала до того типу людей, які переймаються фізичними вправами. Інша третина опитаних не цікавиться тим, що їсть і скільки алкоголю п’є.

Сім з десяти чоловіків заявили, що їх не хвилює те, як вони виглядають в повсякденному житті, а більше половини зізналися, що не відчувають гордості за свій зовнішній вигляд. За словами кожного третього, він їсть і п’є те, що йому подобається, і не замислюється про наслідки для здоров’я. Дві третини опитаних чоловіків і жінок вважають, що після створення сім’ї можна спокійнісінько перестати за собою стежити.

Як встановили вчені, через 26 місяців після весілля середньостатистична людина перестає турбуватися про свій зовнішній вигляд.

Майже половина випробуваних зізналася, що протягом досить тривалого проміжку часу вони намагалися стежити за собою: займатися спортом і модно одягатися, але втомилися і більше не намагаються себе покращувати.

Як повідомляє у свіжому номері британський таблоїд Mail Online, вчені прийшли до висновку, що більша частина людей готова знехтувати громадською думкою заради власної зручності. Люди часто не готові жертвувати своїми звичками в харчуванні і способі життя заради того, щоб стати модним і красивим.

Один з чотирьох осіб переконаний, що для того, щоб бути здоровим і добре виглядати, необхідно витрачати надто багато грошей і часу.

“Наше дослідження припускає, що збереження нашого фізичного благополуччя з віком стає менш пріоритетним. Це відбувається від прагнення відпочити з комфортом і не бажання йти в ногу з часом”, – говорять дослідники.

Сучасний одяг міцний та практичний, та нам не варто забувати і традиції своїх предків. В старовину люди носили одяг з природніх матеріалів, зокрема сорочка з льону практично не мала зносу, а по функціональним властивостям: тепло в холод, прохолодок в спеку, випереджає багато сучасних матеріалів. А як красиво оформляли господині вишиванки! Сьогодні знайти хорошу майстриню вкрай важко,  хоча http://www.oleshchuk.com/ оригінальної структури ви таки  зможете у майстрині Галини Олещук.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button