Земля

Експерти рекомендують не цілувати домашніх їжаків

Експерти з Центрів з контролю і профілактики захворювань в США порекомендували не пестити і не цілувати домашніх їжаків. Пов’язано це з тим, що ці тварини можуть переносити сальмонелу.

Фахівці повідомили, що з їжаки можуть бути на вигляд повністю здоровими, але при цьому бути носіями сальмонели. Зазвичай дана бактерія викликає у людей діарею та біль у черевній порожнині, але не вимагає госпіталізації. При цьому у дітей та людей похилого віку хвороба може викликати ускладнення і навіть призвести до летального результату. Експерти рекомендують обмежити контакт з домашніми їжаками і ні в якому разі їх не цілувати.

Також фахівці радять після кожного дотику як до самої тварини, так і до її помешкання ретельно вимивати руки з милом. Прибирати будиночок, в якому живе їжак, слід на вулиці, оскільки його екскременти можуть залишитися на підлозі. Працівники Центрів з контролю і профілактики захворювань радять не давати їжакам прогулюватися в тих місцях, де зберігається або готується їжа. Адже це теж може призвести до сальмонели.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button