Людина

Експерти розповіли, чим загрожує чоловікові відсутність сексу

Нові проекти, здійснені фахівцями з Франції, дозволили лікарям встановити, чим загрожує чоловікові відсутність сексу.

Експерти розповіли, чим загрожує чоловікові відсутність сексу

Слід зауважити, що результат спостережень здивував всіх лікарів. Наголошується, що за підсумками досліджень, представник сильної статі може померти через тривале сексуальне утримання. Про це стало відомо після того, як медики ретельно вивчили історію хвороб добровольців. За підсумками експериментів, регулярне інтимне життя вважається важливою умовою для підтримки гарного самопочуття не тільки у хлопців, але і у дівчат. У разі відсутності статевих контактів чоловіки ризикують захворіти серйозними недугами. Насамперед, мова йде про те, що у юнаків починається різке скорочення м’язової маси тіла. Виникають проблеми в діяльності серцево-судинної системи. Крім того, погіршується психологічний стан хлопця.

За словами авторів проектів, в окремих випадках у представників сильної статі можуть з’являтися затяжні депресії. Особливо небезпечною в даній ситуації є проблема з роботою психосоматичної системи. Через хронічну апатію і відсутність настрою збільшується навантаження на серце, внаслідок чого людина швидше старіє. Згідно статистичної інформації, більшість чоловіків помирає через порушення в діяльності серцево-судинної системи. Експерти відзначають, що у хлопців летальні випадки виникають у більш ранньому періоді життя, ніж у жінок.

Крім того, на думку лікарів, затяжні депресії можуть доводити людей до самогубства. Маючи розлад психіки, людина далеко не завжди здатна об’єктивно оцінити власний стан здоров’я. Медики настійно рекомендують контролювати своє самопочуття і не забувати про важливість сексу.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button