Людина

Що відбувається з твоїм організмом під час сексу

Що ж відбувається з твоїм організмом під час сексу? Чому жінки «закохуються», а чоловіки – просто отримують задоволення». Відповіді на ці запитання читайте в нашій статті.

Гормон окситоцин обіймів

Під час сексу в організмі чоловіка і жінки виробляється гормон окситоцин, який ще називають гормоном обіймів. При статевому контакті цей гормон допомагає розслабитися і зняти психологічний захист, що допомагає партнерам довіритися один одному. Проте підступність цього гормону в тому, що він по-різному діє на чоловіків і жінок.

У жінок під час сексу окситоцин виробляється значно більше, ніж у чоловіків. Як вважають психофізіологи, через таку кількість гормону жінка часто закохується в свого партнера, навіть якщо це був випадковий статевий зв’язок.

У чоловіків гормон окситоцин лише підсилює почуття задоволення. Крім того, виробляється і гормон дофамін, через що чоловікові хочеться сексу, в той час як жінка вже майже закохана.

Хімія сексу у чоловіків

Незадовго до оргазму, і під час еякуляції у чоловіка змінюється склад крові. Так, підвищується рівень ендорфінів (гормонів щастя), продовжує вироблятися окситоцин, пролактин, норадреналін і вазопресин. При цьому різко падає рівень глікогену – форми запасания глюкози, який відповідає за живлення м’язів. Саме тому після еякуляції чоловік відчуває занепад сил, а мозок готується до сну. Оскільки м’язів у чоловіків більше, ніж у жінки, тому брак глікогену сильніше розслабляє чоловіків. Тому після сексу чоловіки швидше засинають. З цієї причини багато жінок звинувачують чоловіків у егоїзмі і неуважності. Не варто цього робити, адже всьому виною глікоген.

Трохи подрімавши, сили до чоловіка повертаються знову, і він знову готовий до сексу. Чим більше у чоловіка м’язів, тим довше часу йому буде потрібно для відновлення.

Хімія сексу у жінок

Крім окситоцину, під час сексу у жінки також виробляються гормони щастя, що приносять жінці задоволення. Варто враховувати, що на губах у жінки набагато більше нервових закінчень, ніж на кінчиках пальців. Пристрасні поцілунки під час сексу дозволяють добитися вироблення більшої кількості гормонів щастя.

На відміну від чоловіків, жінки можуть займатися сексом довше і частіше. Так, жінка може знову зайнятися сексом незабаром після оргазму, чого не скажеш про чоловіка.

Яка користь сексу

Ніхто не сперечається з тим, що секс – дуже корисний для організму. Користь сексу для організму полягає в наступному:

  • Під час оргазму блокуються сигнали болю, які йдуть до головного мозку. Тобто секс надає легкий знеболюючий ефект.
  • Регулярний секс сприяє поліпшенню пам’яті і здібностей до навчання, оскільки викликає ріст клітин головного мозку.
  • Секс може стати чудовим снодійним, особливо для чоловіків.
  • Оскільки секс призводить до вироблення численних гормонів щастя, то його можна вважати прекрасним антидепресантом. Секс допомагає справлятися зі стресами і зняти напругу.

Натхнення: www.likar.info


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button