Здоров'я

Експерти розповіли, в яких випадках потрібно видаляти зуби мудрості

Згідно з сучасними нормами, в порожнині рота дорослої людини має бути 28 зубів, але також ймовірно поява чотирьох «зубів мудрості». Експерти в області стоматології розповіли, коли потрібно видаляти рудименти і в яких випадках це робити необхідно.

За словами експертів, багатьом людям «вісімки», або зуби мудрості, не доставляють ніякого дискомфорту, тому і видалення вони не вимагають. Ці рудименти іноді порівнюють з апендиксом, призначення в організмі якого досі незрозуміло, чи м’язами, що дозволяють «ворушити» вухами. Якщо вони не доставляють проблем, то і позбавлятися від «недоліків» не варто.

Однак у разі неповного прорізування зуба мудрості, випробовуваних при цьому больових відчуттях або набряку ясен, видалення слід виконати, але процедуру необхідно довірити професіоналу. Також потрібно позбутися неправильно зростаючого зуба, що створює тиск на сусідні і формуючого неправильний прикус. Маніпуляції по видаленню здійснює стоматолог під місцевим наркозом, але у виняткових випадках може знадобитися допомога хірурга.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button