Здоров'я

Шум у вухах може вказувати на серйозні порушення здоров’я в організмі

Шум у вухах може виникати з-за різних причин – від фізичних ушкоджень до психологічних проблем. Експерти назвали порушення, на які здатний вказувати такий стан.

Існують різні шуми у вухах: гомін, гудіння, шипіння, дзвін, стукіт. Бувають вони різної гучності і інтенсивності. Всі ці параметри залежать від конкретного випадку і їх неможливо класифікувати. Така проблема називається тинітусом і причини її виникнення можуть бути різноманітні. Дуже часто такий стан виникає через стреси, відсутність сну або перевтоми. Сторонні звуки можуть бути викликані психічними розладами та проблемами. Також не варто забувати про травми.

Поява шуму у вухах може вказувати на отит або ортопедичні порушення у скронево-нижньощелепних суглобах або шиї. Також така проблема може виникати при отосклерозі. Широкий спектр причин – це онкологія. Варто виділити пухлини головного мозку і рак вуха, відомий, як акустична неврома.

Шум у вухах може з’явитися з-за захворювань серцево-судинної системи, наприклад, гіпертонії. Сторонні звуки можуть бути наслідком аутоімунних захворювань. Також можливий варіант вірусних і бактеріальних інфекцій. Окремо експерти виділяють метаболічні хвороби на зразок діабету або захворювань нирок. Подібний ефект також може з’явитися після вживання певних ліків, наприклад, бета-адреноблакаторів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button