Здоров'я

Експерти розповіли, які ліки небезпечно змішувати

Експерти розповіли, які ліки краще не змішувати, щоб не створювати загрозу своєму здоров’ю. Деякі комбінації препаратів здатні привести в тому числі і до летального результату.

Эксперты рассказали, какие лекарства опасно смешивать

У списку незмішуваних ліків розміщенні антигістамінні препарати і ті медикаменти, що використовуються при лікуванні кашлю. Зокрема, вони нерідко мають у своєму складі однакові компоненти, тому при одночасному прийомі існує ризик передозування. Крім того, не можна в один період приймати знеболюючі препарати і антидепресанти. СІЗЗС і НПЗЗ, наявні в таких препаратах, можуть серйозно підвищувати ризик шлункових кровотеч, особливо якщо споживати їх комбінації.

Аспірин не можна змішувати з антикоагулянтами, оскільки при такому процесі вони підвищують ризик зовнішньої і внутрішньої кровотечі. Знеболюючі не варто комбінувати з заспокійливими, адже це скорочує частоту дихання і серцевих скорочень. Ацетамінофен і опіоїди теж заборонено приймати в поєднанні один з одним, оскільки в такому разі можна нанести серйозний удар по печінці.

Кнопка «Наверх»