Здоров'я

Експерти: Вітаміни групи В, D, E, С знижують ймовірність швидкого старіння

Експерти змогли з’ясувати, які вітаміни допоможуть відтермінувати старіння організму. Для продовження відчуття молодості на довгий час необхідно, щоб у раціоні постійно були присутні продукти, що містять вітаміни групи В, D, E, С.

Фахівці стверджують, що для поліпшення самопочуття і продовження відчуття молодості на довгий час варто ввести в раціон харчування продукти, що містять вітаміни групи В, D, E, С. Ці речовини можуть запобігати зменшення теломер. Вони є кінцевими ділянками хромосом, і від їх величини залежить тривалість життя. Теломери коротшають внаслідок різних захворювань, наприклад, ожиріння та окисного стресу, що в результаті призводить до передчасної смерті. Для уповільнення старіння та продовження життя необхідно використовувати в їжу продукти, які містять вітаміни.

Фахівці повідомили, що у людей, які страждають від зайвої ваги і вживають 2000 МО вітаміну D на день, вийшло подовжити теломери на 20%. Для цього необхідно ввести в раціон морепродукти, риб’ячий жир і яйця. Вітаміни групи В, особливо, B9, B6 і B12, можуть звільнити організм від амінокислот, які руйнують теломеразу. Такі мікроелементи входять до складу горіхів, гречки, квасолі, печінки, пророщених зерен ячменю і пшениці. Вітамін С міститься у великій кількості в цитрусових, болгарському перці, ківі, манго і ананасі. Вітамін E, що блокує зменшення теломер, входить до складу насіння соняшнику, шпинату, горіхів, авокадо, креветок і рослинної олії.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button