Екологія

Експерти виявили бактерію, яка могла б поглинати метан в атмосфері Землі

Мікроби, що процвітають в ґрунті та харчуються метаном могли б використовуватися для перетворення метану в кисень. Це допомогло б уникнути парникового ефекту, кажуть експерти, які виявили бактерію.

Нові відкриття про бактерії можуть виявитися ключем до припинення змін у кліматі Землі. Виявлений мікроорганізм Methylocapsa Gorgona підтверджує попередню теорію вчених, які зазначили, що області з їх підвищеною кількістю демонструють більш низькі рівні метану. Дослідники кажуть, що мікроби можна залучити для боротьби з несприятливими ефектами парникових газів, що виділяються тваринами і людьми. Серед них метан вважається другим найбільш шкідливим для озонового шару після CO2. Крім того, бактерія здатна регулювати кількість азоту і вуглекислого газу.

Відомо, що технології, які використовуються Methylocapsa Gorgona, можуть допомогти у фільтрації повітря. Для цього знадобляться подальші дослідження і генетичні модифікації, які дозволять впровадити “диво-бактерію” в атмосферу. Поки що остання поглинає метан в незначних кількостях і є аеробною, що не підходить для промислового використання.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button