Екологія

Нова технологія отримання біопластика з фруктових відходів

Як повідомляє сайт espanarusa.com, вчені з трьох різних науково -дослідних центрів (AIDO, AIMPLAS і AINIA), вчені протягом року проводили свої дослідження. Екологічно чиста пластмаса виробляється шляхом ферментації цитрусових відходів, яких в Іспанії предостатньо, і, як припускають вчені, може бути також використана в інших індустріях, таких, наприклад, як виробництво пакувального матеріалу, а також автомобільної промисловості.

Нова технологія отримання біопластика з фруктових відходів

Дане дослідження стало частиною великого проекту під назвою OPTOBIO, метою якого є розумне і дбайливе використання відходів агропромислового комплексу, для того, щоб почати системне виробництво оптичної та офтальмологічної продукції із, здавалося б, нікому не потрібного «сміття». Перший рік дослідних робіт був присвячений оптимізації процесу виробництва, підготовки та переробки біоматеріалів.

Реалізація проекту OPTOBIO – розробка технології мікробної ферментації агро-продовольчої продукції, дозволяє вирішити відразу два завдання. З одного боку, усувається проблема з переробкою величезної кількості відходів, отриманих виробниками соків, а з іншого – дає можливість виробляти повністю біорозкладаний пластик, що легко піддається рециклінгу.

Тепер, як заявляють учені, в даний час основне завдання зводиться до вивчення можливостей застосування результатів дослідження в інших галузях.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button