Людина

Топ 10 речей, які чоловіки не люблять у жінках

Топ 10 речей, які чоловіки не люблять у жінкахСтати ідеальною для свого чоловіка – бажають усі жінки. Але що ховається під цим поняттям? І чи потрібно такою ставати? Відповідь скоріше ні, ніж так. Адже ідеал – це так нудно! Проте, у багатьох жінок є ті чи інші характерні властивості, позбувшись від яких ви станете мрією будь-якого чоловіка. Які? Читайте в нашому матеріалі.

Що цінують чоловіки в жінках, ви можете прочитати не тут. У цьому матеріалі спробуємо розібратися в тому, що не подобається чоловікам в протилежній статі.

Підозрілість

Більшість чоловіків приходить в лють від маніакальної підозрілості жінок. Не довіряючи чоловікові, дівчина в першу чергу принижує себе. Постійні ревнощі, істерики, перевірки смсок і телефонних номерів підштовхують чоловіка шукати ту, яка в ньому не сумнівається. Якщо будь-якій людині сказати, що «я в тебе вірю і ти найкращий!», то позитивний ефект буде приголомшливим.

Балакучість

Жінки – істоти емоційні, тому будь-яку ситуацію у своєму житті готові обговорювати годинами. Чоловіків це дуже дратує. Вони вважають за краще говорити чітко і по суті. Зрештою, у жінок для таких розмов повинні бути подруги. Ось до них і йдіть.

Ниття

Постійно незадоволена жінка рано чи пізно «дістане» чоловіка своєю поведінкою. Так, спочатку він намагатиметься жаліти вас, умовляти і заспокоювати, але в підсумку йому це набридне. Ви ж не дитина, тому намагайтеся тримати себе в руках. Якщо ви не можете без цього обійтися, приготуйтеся до найсумніших наслідків.

Непунктуальність

Чоловіки дійсно люблять пунктуальність. Хоча вони і розуміють, що жінка спізнюється через те, що наводить красу, але чекати не люблять. Тому якщо хочете бачити коханого в хорошому настрої, не запізнюйтесь і не змушуйте його чекати!

Ваша мама

Одвічна тема для суперечок між партнерами. На думку чоловіків у жінки може бути тільки одна сім’я – ви, він і ваші діти. І саме інтереси своєї сім’ї ви повинні відстоювати в першу чергу. Звичайно, не потрібно зовсім забувати про свою маму, сестер і бабусь. Але необхідно провести чітку грань між родичами і вашою власною сім’єю.

Домінування

Чоловіків із зрозумілих причин неймовірно злить, коли жінка намагається всіма способами зробити з нього підкаблучника. Чоловіка потрібно вміти відпускати, а не тримати його завжди з собою. Не варто замінювати йому маму. Такі шанси на успіх за життя і гармонію в спільному житті більше.

Перекладання відповідальності

Перекладати всю відповідальність за сімейне щастя на чоловіка – поширена помилка. Дівчина володіє більш розвиненою інтуїцією і емоційністю. Вона повинна бути в одній лямці по створенню міцної щасливої ??родини.

Постійне очікування почуттів

Жінки люблять вухами. Їм постійно хочеться чути від коханого визнання в любові, запевнення, що вона найкраща і красива. «Невже це так складно хоча б іноді говорити слова любові?», – дивуються жінки. Велика рідкість, коли чоловік каже слова ласки і ніжності своїй половинці постійно і протягом довгого часу. Серйозна помилка – постійно вимагати для себе компліментів і ще більша помилка влаштовувати скандали, коли це відбувається рідко. Чоловіки вважають це «сюсюканням» і не бачать сенсу в постійних розмовах на цю тему.

Не вміння прийняти рішення

Так, приймати рішення – це чоловіча прерогатива. Однак постійна безпорадність жінки навіть у побутових питаннях може викликати у чоловіка роздратування. Якщо ви не можете визначитися яке плаття вибрати, що ви тоді взагалі можете?

Відмова від сексу

Ваша «головна біль» в момент, коли він хоче близькості – ще один привід для сварки і образ на вас. Тут, без коментарів!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button