Інтернет

Експерти назвали реальні переваги 5G-зв’язку для смартфонів

Ера 5G поступово починає проникати у все більшу кількість країн: вже зараз доступ до технології надають оператори Південної Кореї, Швейцарії, Китаю і т. д. На тлі того, як мобільний зв’язок п’ятого покоління стає більш поширеним, експерти Qualcomm вирішили провести дослідження, за результатами якого були названі реальні переваги 5G-зв’язку для сучасних смартфонів.

Так, результати, отримані додатком Speedtest показують, що середнє значення швидкості завантаження, показуване смартфонами з підтримкою 5G, збільшилася більш ніж в три рази. Крім цього нова технологія зуміла продемонструвати й збільшення середньої кількості абонентів, яку мережа може “витримати” без втрати якості зв’язку — це значення збільшилося приблизно у два рази.

Эксперты назвали реальные преимущества 5G-связи для смартфонов

Також 5G-мережа збільшила пікову продуктивність на смартфонах, якщо порівнювати її з 4G LTE-мереж. Крім цього нове покоління зв’язку виявилося більш надійним, ніж попереднє, що буде корисно не тільки у громадських заходах, коли величезна кількість смартфонів скупчуються в одному місці, але і може позитивно позначитися на розвитку таких технологій, як автопілот в автомобілях і використання віртуальної або доповненої реальності в лікувальній справі — в тих сферах життя, де розрив цього самого зв’язку може призвести до невтішних наслідків.

Эксперты назвали реальные преимущества 5G-связи для смартфонов

Зазначимо, що з 2020 року більшість смартфонів починають отримувати підтримку мобільних мереж п’ятого покоління. У їх числі вже встигли виявитися недавні Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro, а також лінійка Samsung Galaxy S20.

Натхнення: www.ferra.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button