Технології

Екзоскелет, який перетворює людину на робота (фото)

Південнокорейський автовиробник Hyundai представив роботизований екзоскелет власної розробки, який націлений відразу на кілька областей застосування. Це і повсякденна сфера, і військова, і виробнича, і медична.

Свою розробку компанія порівняла з костюмом Залізної людини з однойменної серії популярних коміксів Marvel. Головне завдання робокостюма – підвищити продуктивність праці і знизити ризик отримання травм за рахунок зменшення навантаження на спину, коліна і інші частини тіла. Згідно заявам розробників, одягнена в екзоскелет людина зможе маніпулювати 100-кілограмовими об’єктами без шкоди для свого здоров’я.

a7e3bcfea1cf141136f68abc830bf63e

Це досить заманливо для службовців на виробництві і в збройних силах. Так і жінкам, для транспортування купленого мішка картоплі вже не потрібно просити допомоги у чоловіків. Крім того, Hyundai Iron Man здатний збільшити швидкість переміщення свого власника, таким чином виступаючи в якості персонального транспортного засобу, в тому числі для людей з обмеженими руховими здібностями – інвалідів і пенсіонерів, яким складно самостійно ходити. Також роботизований екзоскелет здатний стати інструментом для реабілітації пацієнтів з ушкодженою опорно-руховою системою.

Розробка автоконцерну спрямована на масове виробництво, однак поки дані про терміни початку продажів і вартість відсутні.

Джерело: theverge.com

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button