Здоров'я

Сучасний хліб небезпечний, твердять вчені

Хліб здавна є основним продуктом у раціоні у переважної більшості людей. У його корисність та поживність довгий час учені не сумнівалися. Але відомий американський кардіолог Вільям Девіс висловив думку, що сучасна випічка не приносить людському організму ніякої користі, тому її краще виключити з раціону. А от соняшникове насіння, навпаки, за своїм вмістом несе організму лише користь. Тому для вирощування варто http://pbf-kolos.com.ua/ тільки у виробника ПБФ “Колос”.

За словами Девіса не так давно в клініках стали з’являтися пацієнти, які скаржилися на неможливість зосередити свої думки. У минулому столітті подібні випадки не зустрічалися, і це стривожило фахівця, який зрозумів, що має справу з абсолютно новим синдромом. Новий вид нездужання отримав назву «затуманений мозок».

vypichka_450

Як вважають багато експертів, у тому числі і Девіс, всі скарги, пов’язані з проблемами в розумовій діяльності безпосередньо пов’язані з харчуванням пацієнтів. Вони вважають, що середньостатистична людина вживає занадто багато продуктів на основі випічки з пшеничного борошна.

Читайте також: Вироби з пшениці – корисні вони чи ні?

Як розповів Вільям Девіс, в переважній більшості сортів пшениці міститься генномодифіковане білкове з’єднання, яке провокує постійну втому і сприяє розвитку ожиріння. При цьому непомірне вживання білого хліба та солодкої випічки зменшує кількість клітковини в організмі, що призводить до гальмування роботи головного мозку.

Фахівці з харчування кажуть про те, що сьогоднішня пшениця відчутно відрізняється від тієї, якою люди харчувалися ще 40 років тому. Головна відмінність – поява гліадин, білка, вплив якого на мозок схожий з опіатним. Він активізує певні ділянки мозку і викликає неконтрольований апетит. У результаті люди, що захоплюються пшеничним хлібом не тільки з нього отримують зайві калорії, завдяки збільшеному апетиту, вони починають їсти набагато більше, відчуваючи проблеми з зайвою вагою, що призводить до гіпертонії, діабету і серцево-судинних захворювань.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments