Технології

Електросамокати з вуглеволокна друкуються на 3D-принтері під зростання покупців (фото+відео)

Компанія Arevo, минулого року успішно дебютувала з 3D-друкованим вуглепластиковим електровелосипедом, представила перший у світі електричний самокат Scotsman, який виготовляється за аналогічною технологією.

Всі компоненти його корпусу є монолітними деталями, надрукованими на 3D-принтері з вуглецевого волокна. Така технологія дозволяє легко змінювати розмір електросамоката з урахуванням індивідуальних особливостей і переваг майбутнього власника. Не з вуглеволокна в Scotsman зроблені тільки два мотор-колеса і електронні компоненти.

Електросамокати з вуглеволокна друкуються на 3D-принтері під зростання покупців

Для моделі доступні три модифікації, які розрізняються потужністю: на 500, 1000 або 2000 Вт, які мають максимальну швидкість 30, 50 або 72 км / год відповідно. Обидва мотор-колеса самоката підтримують рекуперативне гальмування й оснащені звичайними дисковими гальмами.

На колеса надіті 10-дюймові пневматичні шини. Роль підвіски грає весь вуглепластиковий корпус, який ефективно поглинає нерівності дороги. Як і звичайні електросамокати, модель з вуглеволокна може складатися. Причому забезпечує трансформацію механізм вбудований в деку, а не встановлений між нею і рульовою колонкою. Така конструкція сприяє підвищеній жорсткості і надійності.

Електросамокати з вуглеволокна друкуються на 3D-принтері під зростання покупців

Незалежно від потужності Scotsman комплектується двома акумуляторами. У версій з 500- і 1000-ватним приводом ємність кожного з них становить 500 Вт • год, у моделі на 2000 Вт – 550 Вт • год. Максимальний запас ходу, за заявою розробника, досягає 112 км. Батареї легко знімаються і завдяки наявності вбудованих USB-портів з вихідною потужністю до 100 Вт можуть використовуватися для підзарядки смартфонів, ноутбуків і інших гаджетів.

Scotsman підтримує постійне GPS-відстеження, підключення по Bluetooth і до стільникових мереж 4G. Це дозволяє управляти електросамокатом через мобільний додаток і завжди знати, де він знаходиться, навіть в разі крадіжки.

Електросамокати з вуглеволокна друкуються на 3D-принтері під зростання покупців

В кермо вбудовані HD-камера відеореєстратора і кольоровий LCD-дисплей, на якому відображаються підказки системи навігації та основні параметри, такі як швидкість і рівень заряду.

3D-друкований електросамокат пропонується в 5 кольорах і вже доступний для попереднього замовлення на Indiegogo. Як очікується, поставки Scotsman почнуться в грудні цього року. Стандартна вартість моделі в залежності від модифікації становить 2999, 3499 або 4499 доларів США. Але зараз самокат з вуглеволокна можна забронювати лише за 1399, 1599 або 1999 доларів.

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button