Технології

Пішохідна вулиця в Лондоні почала виробляти електрику (відео)

Компанія Pavegen перетворила 10 квадратних метрів пішохідної вулиці в розумний генератор енергії.

Пешеходная улица в Лондоне начала вырабатывать электричество

Потоки людей, що проходять по цьому відрізку, будуть генерувати енергію для живлення навколишньої інфраструктури. Ділянка також збирає статистику про пішохідний трафік, пише Futurism.

Панелі, встановлені на вулиці, трансформують тиск, який пішоходи роблять при ходьбі в електричну енергію. Ця енергія буде витрачатися на підживлення навколишнього декоративного освітлення. Так що більшою мірою це демонстраційний проект, ніж реальне енергетичне рішення.

Pavegen також обладнала вулицю лавками з можливістю підзарядки телефонів. Ці лавки будуть очищати повітря від CO2. Поверхні на вулиці покриті фарбою Airlite, яка вбиває бактерії і також очищає повітря від CO2. Така вулиця може покласти старт подібним проектам по всьому світу.

Розумні тротуари стають однією зі складових альтернативних систем генерації енергії. До сонячних панелей вже всі звикли і розробники прагнуть отримувати енергію з все більш незвичайних джерел. За схожим принципом працює дорожнє покриття, яке виробляє енергію від проїжджаючих по ньому автомобілів. Раніше кілометровий відрізок такої дороги з’явився у Франції. У Канаді встановлюють сонячний тротуар, чиє покриття буде виробляти 15 000 кВт*год на рік.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button