Інтернет

Facebook побудує навколо Африки Інтернет-кабель рекордної довжини

Facebook стає по-справжньому глобальною соціальною мережею. За участю телекомунікаційних компаній стартує грандіозний проєкт. Навколо Африки побудують один з найдовших Інтернет-кабелів у світі, що проходить під водою. На цей раз з підвищеним захистом.

Facebook об’єднається з провідними Інтернет-провайдерами африканського континенту: MTN Group, Telecom Egypt, Vodafone і Orange SA, щоб побудувати підводний кабель довжиною 37 000 кілометрів. Розміри гігантського проводу трохи менше довжини екватора — 40 075 кілометрів. Проєкт триватиме 4 роки, і до 2024 кабель забезпечить високошвидкісним з’єднанням 16 країн Африки. Пропускна здатність усіх існуючих на континенті кабелів зросте в 3 рази.

«Новий маршрут подарує таку необхідну пропускну здатність і надійність Інтернету у всій Африці і підтримає подальше зростання 4G, 5G і широкосмугового зв’язку для сотень мільйонів людей», — повідомили представники Facebook в блозі компанії.
Населення спекотного континенту становить 1,3 мільярда людей. З них лише у 4 з 10 є доступ в глобальну мережу.

Вартість проєкту 2Africa, який з’єднає Європу та Близький Схід з колискою життя, не розголошується. Bloomberg оцінив витрати приблизно 1 мільярд доларів США.

Маршрут пройде уздовж дна Атлантичного і Індійського океанів, Середземного і Червоного морів. Кабель буде розташований глибше, ніж зазвичай, щоб мінімізувати можливі зовнішні пошкодження від якорів судів. Підводні кабелі — основний спосіб міжконтинентальної передачі інформації. Вони обробляють набагато більше даних і забезпечують високу швидкість передачі за нижчою ціною у порівнянні з іншими методами.

Натхнення: www.popmech.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть