Здоров'я

Медики назвали головні 6 причин серцевого нападу

Медики назвали основні причини, через які може статися серцевий напад. Вони відзначають, що хвороба не є випадковою, а їй передує безліч обставин, що попереджають про її розвиток.

Насамперед медики наполягають на відмові від куріння. Ця шкідлива звичка є одним з головних факторів ризику розвитку раннього серцевого нападу. Також причиною можуть бути зайві кілограми в тілі. Небажана вага впливає на ризик розвитку інфаркту. Варто звернути свою увагу і на гіпертонію. З-за підвищеного артеріального тиску серце витримує постійне навантаження і кінець кінцем може не витримати напруги.

Фахівці відзначають, що до розвитку серцево-судинних захворювань призводить підвищений рівень цукру в крові. Тому періодично проходити огляд у лікаря. А ось результати Британського дослідження показали, що основною причиною серцевого нападу може виступати гіподинамія. Повна відсутність фізичної активності згубно впливає на серцевий ритм. Також, за словами медиків, варто звертати увагу на свій психічний стан. Нерідко причиною захворювання стає саме стресовий спосіб життя і депресія.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button