Здоров'я

Фахівці назвали головні причини стресу у відрядженнях

Фахівці назвали головні причини виникнення стресу у відрядженнях. Лідерами рейтингу стали неприємності, пов’язані з аеропортами, незнайома обстановка і мовний бар’єр.

Співробітники туристичного сервісу Booking.com опублікували в Мережі результати свого дослідження щодо того, чому люди можуть відчувати стрес, вирушаючи у відрядження. Лідерами своєрідного рейтингу стали аеропорти і деякі неприємні моменти, пов’язані з ними. Зокрема, негативно позначається на настрої можуть затримки, переноси і скасування рейсів. Саме за цей варіант проголосували 47% респондентів. Крім того, 34% учасників опитування зазначили, що їх дратують черги при перевірці багажу в повітряних гаванях.

Також більшість людей, що побували у відрядженнях, заявили, що причиною виникнення стресу може бути зміна часових поясів, мовний бар’єр, незнайома обстановка, недолік вільного часу і самотність. Крім цього, ранні дослідження показали, що бізнесменів, які здійснюють ділові поїздки, сильно турбує можливість випадково образити партнера або клієнта.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button