Здоров'я

Чи потрібні вам вітамінні добавки насправді?

Мультивітаміни призначені для забезпечення необхідних вітамінів і мінералів, необхідних для нормального функціонування організму, поряд з балансом щодня споживаних білків, жирів і вуглеводів. Вони зазвичай бувають у формі таблеток.

Для деяких людей з дефіцитом вітамінні добавки можуть виявитися корисними, деякі, однак, мають купувати їх без рецепта, не розуміючи побічних ефектів або потреб організму заздалегідь. Хитрість в тому, щоб залишатися здоровим і щоб організм щодня засвоював і вживав достатню кількість життєво важливих вітамінів, полягає в тому, щоб мати здоровий збалансований режим харчування.

Регулярна дієта, що охоплює всі основні групи харчових продуктів, достатня для забезпечення вашої системи необхідними вітамінами і мінералами. Регулярне вживання нездорової їжі, а потім додати в неї вітамінних таблеток ніяк не допоможе. Тому важливо зрозуміти своє тіло, перш ніж вдатися до цих «чарівних пігулок», і зрозуміти плюси і мінуси вітамінних добавок, перш ніж знову відправитися в місцеву аптеку.

При дефіциті

Тим, у кого серйозний дефіцит вітамінів, зазвичай призначають вітамінні добавки, щоб заповнити їх втрату в організмі. Вітамінні таблетки захищають організм від хвороб, і людей з певними вадами, таких як анемія, їх просять споживати добавки, які мають певний відсоток вітаміну B-12 або B-3. Існують і інші призначення, такі як недолік заліза або неможливість перетворити сонячне світло в вітамін D, який також можна усунути за допомогою вітамінних добавок, багатих залізом і вітаміном D.

При вагітності

Деякі вагітні жінки не отримують рекомендовані вітаміни чи мінерали, які захищають їх у період вагітності або після народження дитини. Деякі з цих вітамінних добавок рекомендуються лікарями, які можуть навіть допомогти запобігти дефектам у новонароджених. Після народження дитини жінкам, які годують груддю, рекомендується вживати їжу з більш високим рівнем поживних речовин, щоб допомогти в процесі лактації. Однак, деякі вітаміни і поживні речовини не засвоюються організмом належним чином, і в цьому випадку вітаміни для вагітних або залізо можуть споживатися, щоб заповнити всі втрачені поживні речовини в організмі.

Сповільнює старіння

Вітамінні добавки також допомагають сповільнити процес старіння. Це не означає, що ви можете зайти в аптеку і підібрати будь-яку вітамінну добавку за вашим вибором, щоб замінити дорогу процедуру Ботокс. Відомо, що деякі вітамінні добавки, такі як вітамін С, А і Е, є ефективними антиоксидантами, що захищають організм від різних недуг, а також надають шкірі блискучий вигляд. Згідно з останніми дослідженнями, ці вітамінні добавки надзвичайно корисні з точки зору уповільнення процесу хвороби Альцгеймера.

Біологічно активні добавки

Вітамінні добавки абсолютно рекомендуються тим, хто не дотримується збалансованої дієти на регулярній основі, і тим, хто втрачає важливі білки, кальцій та інші мінерали. У цьому випадку полівітаміни або спеціальні вітамінні таблетки призначають для боротьби з відсутніми життєво важливими вітамінами і для безперебійного функціонування хімічних процесів в організмі.

Зростання для дітей

Відомо, що більшість дітей метушливі і зазвичай проводять більшу частину свого часу, граючи на відкритому повітрі або будучи фізично активними. Регулярне споживання вітамінів зазвичай рекомендується для дітей, які не їдять правильно або в потрібній кількості. Дітям у віці від 1 до 5 років забезпечуються добавки, відмінні від таблеток, для забезпечення правильного росту, достатнього засвоєння потрібних вітамінів і мінералів. Однак, якщо ваша дитина їсть правильно і харчується здоровою і різноманітною їжею, тоді ці добавки для здоров’я навряд чи будуть необхідні.

Дорого

Звичайно, вітаміни можуть бути корисні для нас, але дуже багато всього може виявитися дорогим — з точки зору грошей, а також з точки зору здоров’я. Здорова їжа в домашніх умовах з правильними стравами з усіх груп продуктів харчування простіше, ніж видування гаманця на непотрібні дорогі таблетки, які потенційно можуть пошкодити вашу систему побічними ефектами, якщо, звичайно, добавки не є абсолютно необхідними.

Кнопка «Наверх»