Здоров'я

Розмарин захищає мозок від пошкоджень і уповільнює старіння

Розмарин захищає мозок від пошкоджень і уповільнює старінняАмериканські вчені з в каліфорнійського інституту Бернхема і китайські співробітники університету Івате встановили, що розмарин, крім чудових смакових якостей, ще володіє корисними речовинами, які підтримують роботу головного мозку, захищають його від хвороб і уповільнюють старіння.

Дослідження виявили, що в розмарині міститься велика кількість карнозової кислоти. Саме вона здатна захистити мозок від вільних радикалів, що чинять на нього руйнівний вплив. Такий сприятливий вплив розмарину особливо корисний для людей, які страждають нейродегенеративними розладами, наприклад, хворобою Альцгеймера.

Фахівці вважають, що відкриті властивості розмарину мають велику перевагу перед препаратами синтетичного походження, які призначають лікарі для захисту головного мозку. Вживання розмарину абсолютно безпечно для організму людини.

Зазначимо, цілком можливо, результати дослідження дадуть поштовх для виробництва лікарських засобів, що захищають головний мозок, а також уповільнюють його старіння завчасно.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button