Здоров'я

Надмірна вага робить серце більшим, підвищуючи ризик розвитку інфаркту і інсульту

Надмірна вага може зробити серце більш великим і важким, підвищуючи ризик виникнення аритмії, серцевого нападу та інсульту, попереджають вчені з Лондонського університету королеви Марії та Оксфордського університету. Перше такого роду дослідження показало, що зайва вага може зробити серце важче на 8 гр і збільшити його обсяг майже на 5%.

Щоб прийти до таких висновків, експерти вивчили магнітно-резонансну томографію 4560 людей. Було встановлено, що збільшення індексу маси тіла від здорового показника на 3,4 пункту робить серце значно важчим. Це, в свою чергу, розтягує верхні камери, порушуючи електричний сигнал, необхідний для регулярного серцебиття. При цьому ризик виникнення інфаркту та інсульту значно підвищується, тому що передсердя, які є двома верхніми камерами з чотирьох камер в серці, не можуть правильно перекачувати кров по організму.

Хоча люди давно знають, що можуть постраждати від серцевих захворювань в результаті переїдання, так як неправильне харчування підвищує рівень холестерину і кров’яного тиску, дана робота вперше демонструє наявність змін у структурі самого серця.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button