Здоров'я

Фахівці ВООЗ назвали 4 міфи про лікування коронавіруса

Враховуючи те, з якою швидкістю поширюється коронавірус, важливо знати, що працює і, навпаки, не допомагає в його лікуванні, – про це заявили у ВООЗ.


Фахівцями Всесвітньої організації охорони здоров’я були названі міфи про лікування коронавіруса.

Використання фізрозчину. ВООЗ стверджує, що немає ніяких доказів користі від регулярного полоскання носа фізіологічним розчином для захисту людей від коронавіруса. Організація визнає, що дана міра може допомогти в лікуванні застуди. Але, підкреслили її експертів, «це безумовно не запобігає розповсюдженню респіраторних інфекцій».

Лікування антибіотиками.
Це черговий міф стосовно коронавірусу. ВООЗ нагадує: антибіотики працюють при бактеріальних інфекціях, для лікування вірусного спалаху вони неефективні. Для коронавіруса ще немає ліків або вакцини, хоча експерти з усіх сил намагаються їх знайти.

Сушарки для рук. Багато людей вважають, що використання сушарок для рук рятує від інфекції. Міф!

ВООЗ констатує: «Які профілактику коронавіруса ефективно тільки миття рук з милом і водою. Серветки для рук на спиртовій основі теж певною мірою можуть допомогти».

Вживання часнику. Організація визнає, що часник може володіти деякими антимікробними властивостями. Але це не означає, що його вживання в їжу запобіжить інфекції, пояснюють медики. У кращому випадку це може підвищити здоров’я, але ризику зараження коронавірусом така міра не знижує.

Натхнення: www.medikforum.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button