Здоров'я

Постійна зайнятість допомагає людям жити довше і запобігти розвитку слабоумства

У суєті сучасного світу багато людей мріють про легке необтяжливе дозвілля. Тим не менш, купу нових медичних досліджень показують, що постійна зайнятість – це ключ до хорошого здоров’я і довголіття. Постійна зайнятість допомагає людям жити довше, підтримує їх життєздатність, стимулює роботу мозку і навіть може утримувати розвиток слабоумства, кажуть фахівці.

Нещодавно також було встановлено, що ми спимо набагато краще, коли у нас є безліч причин, щоб рано встати з ліжка вранці. Неврологи з Північно-західного університету в Чикаго повідомляють, що люди, які мають насичений список планів і справ, краще сплять ночами і рідше страждають від безсоння.

Минулого року психологи з Техаського університету прийшли до висновку, що підтримка постійної зайнятості пов’язано з рядом переваг для мозку. Експерти прийшли до висновку, що більш зайняті люди, які повинні виконати цілий список завдань за певний період, мають більш розвинені розумові здібності. Це справедливо як для короткочасної, так і довготривалої пам’яті, відзначають вчені.

Фахівці також наголошують, що достроковий вихід на пенсію може нашкодити довголіттю та фізичному функціонуванню пенсіонерів в кінці життя. Так, було встановлено, що робота протягом одного року після пенсійного віку може знизити шанси померти на 10%. Крім того, пізній вихід на пенсію затримує початок деменції.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть