Здоров'я

Фахівці розповіли про небезпеку алюмінію в їжі

Німецькі фахівці відзначили, що люди поглинають з їжею велику кількість алюмінію, який небезпечний для здоров’я. Він може провокувати розлад мозку, вражати нирки, печінку та кістки.

Алюміній є в багатьох речах, які люди використовують щодня: кухонна фольга, дезодорант, зубна паста, косметичні засоби, продукти харчування. Експерти вважають, що він має токсичні властивості, а у людей його рівень використання в тиждень істотно перевищений. Експериментатори оцінили кількість споживання алюмінію з різних джерел через шкіру і перорально.

Як результат, алюміній присутній в бобових, каві і какао, горіхах і крупах, а також у питній воді. Також він є в посуді, харчових пакуваннях і ліках. Фахівці не радять зберігати продукти в алюмінієвих місткостях, а у фольгу не можна загортати порізані яблука, помідори, оселедець і ревінь.

Вчені вважають, що алюміній досить довго знаходиться в організмі, тому існують ризики для здоров’я людей. У найгірших випадках виникає розлад мозку і моторики, пошкоджуються кістки, нирки і печінку.

Натхнення: dni24.com

Кнопка «Наверх»