Людина

Фахівцями були спростовані міфи про розум людини

Спеціалістами в сфері охорони здоров’я і медицини були спростовані найпопулярніші міфи про розум людини. Велика частина міфів, розповіли експерти, так і не були підтверджені вченими, незважаючи на дослідження, які проводилися для вирішення певного питання.

Вчені розповіли, помилковим є судження про те, що особливості особистості людини залежать від порядку її народження в сім’ї. Однак фахівці вважають, що нерідко молодші стають лідерами з-за «боротьби» з іншими дітьми на відміну від старших. Наступний міф, який був названий експертами — про зради партнерам і статевих актах «на стороні». Наукою поки не доведено суть поняття «сексуальної залежності», однак секс здатний в окремих випадках завдати шкоди. Річ у тім, що зради можуть не тільки завдати травму психічному здоров’ю людини, але і «зруйнувати» чиєсь життя.

Відомо, що ліва і права півкулі мозку відповідають за різні функції. У людей з інтуїтивним мисленням більш розвинена перша, а з аналітичним — друга. Донині побутує думка про те, що певна людина може задіяти тільки одну з півкуль.

В результаті опитування було з’ясовано, що нова інформація серед аудиторії буде засвоєна легше комусь візуально, а комусь завдяки усним коментарям. Але немає доказів, що учасники не запам’ятають цей матеріал зовсім. Крім цього, фахівці вважають, що генів, відповідальних за різноманітні розлади психологічного характеру, просто не існує, тому, що кожна особистість відчуває відмінні від інших почуття.

Кнопка «Наверх»
Закрыть