Людина

Медики розробили нову таблетку для терапії запальних процесів

Команда провідних науковців з університету імені Бен-Гуріона спільно з експертами з Колорадського університету, здійснила комплекс лабораторних спостережень і дослідів.

99165a1f4b75ebf44c6d64c7cbc0b5f5

Виявилося, що в результаті проведення досліджень фахівцям вдалося розробити «розумну» таблетку, призначену для лікування запальних процесів організму. Слід зауважити, що склад препарату включає в себе кілька молекул білків, а також 2 домену. При цьому, всі компоненти є похідними IL-1. За словами авторів проектів, перший домен білка виконує ряд важливих функцій, а другий домен стимулює роботу панацеї.

Як пояснюють науковці, у момент введення ліків в організм пацієнтів, речовина не проявляє фармакологічних властивостей. Однак, через деякий час молекулярні сполуки активізують свої цілющі аспекти, надаючи на запальну область сприятливий вплив. Ініціаторами клінічних спостережень стали представники одного із зарубіжних клінічних центрів.

Підсумки дослідів опубліковані в журналі під назвою Journal of Immunology. Група фахівців сподівається, що нововведення не має сильних побічних ефектів, які можуть виникати під час прийому більшості медикаментів.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button