Технології

Фахівці розробили мобільний додаток для контролю за здоров’ям серця

Команда лікарів розробила мобільний додаток, що допомагає контролювати здоров’я серця в будь-який час доби. Воно розраховує ризики і дає рекомендації про те, як запобігти хворобам серця в майбутньому.

1-29-03-2015-600-407

Мобільний додаток під назвою Heart Health Meter (HHM) було запущено індійської організацією Madhavbaug, що представляє собою об’єднання міждисциплінарних клінік кардіологічної допомоги. Фахівці кажуть, що завдяки додатку HHM можна дізнатися поточний стан здоров’я свого серця.

З віком діабет, надмірна вага, куріння, високий кров’яний тиск і високий рівень холестерину ушкоджують наші кровоносні судини і серце, збільшуючи ризик отримання серцевого нападу. HHM розраховує цей ризик, а також дає рекомендації і поради про те, як зменшити або управляти ризиками. Своєчасна діагностика і лікування на ранньому етапі цих факторів ризику зменшує вірогідність розвитку хвороб серця і серцевого нападу, кажуть науковці.

Читайте також: 3 фініки зранку зміцнюють серце, печінку і нирки

Додаток в даний час безкоштовно доступний на Google Playstore і працює на операційній системі Android. Варто відзначити, що додаток було розроблено фахівцями після ретельного вивчення досліджень і матеріалів від різних лікарів, пацієнтів і лікарів-консультантів, а також було успішно протестовано.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button