Всесвіт

В 2025 році NASA відправить двох астронавтів на астероїд

Експерти Північноамериканського космічного агентства затвердили сценарій висадки астронавтів на астероїд.

1-30-03-2015-600-407

У NASA робили вибір з двох варіантів проведення місії, і тепер в агентстві змогли зупинитися на одному з них. Перший варіант припускав, що до астероїда, розміри якого не перевищують 10 метрів, буде направлений автоматичний апарат. Його завдання – зловити об’єкт, накинувши на нього металеву сітку, а потім транспортувати до стійкої навколомісячної орбіті.

За другим із сценаріїв туди слід було перетягнути лише осколок астероїда, розміри якого можна порівняти з великим валуном. Саме цей варіант і влаштував експертів в кінцевому підсумку. Апарат, який здійснить місію, буде відправлений до астероїда через п’ять років. Практично такий же період часу буде потрібно і на саму операцію. У NASA припускають, що команду, яка вивчатиме осколок астероїда, направлять не раніше ніж в 2025 році.

Читайте також: 10 країн, яким загрожує знищення від астероїдів

Двоє астронавтів полетять на кораблі Orion, їхня місія триватиме близько 25 днів, протягом яких їм належить вийти у відкритий космос і взяти зразки ґрунту з фрагмента астероїда. Під час цієї місії астронавти випробують нові скафандри, створені спеціально для далеких космічних подорожей.

Сьогодні ще не відомо, який астероїд стане об’єктом для дослідження. Є три найбільш ймовірних кандидата, це астероїди Bennu, Itokawa і 2008 EV5. Остаточне рішення озвучать широкій громадськості не раніше 2019 року. Вартість унікальної місії складе 1,25 мільярда доларів, і для NASA це серйозний крок до підготовки місії по відправці людей на Марс.

Натхнення: innoros.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button