Технології

В Австралії побудують один з найбільш тонких хмарочосів у світі (фото)

Коли мова заходить про дизайн хмарочосів, то витончені розкішні вежі все частіше привертають увагу архітекторів через обмежений простір для будівель в багатолюдних містах. Проте, в порівнянні з Pencil Tower Hotel інші тонкі вежі виглядають досить масивними, оскільки його ширина складає всього 6,4 метра!

Готель Pencil Tower був спроєктований Дурбахом Блоком Джаггерс і розробляється Tricon Management Group. Автор заявляє, що будівля дуже тонка, щоб вважатися хмарочосом в класичному розумінні цього терміна.

Якщо проєкт буде запущений, він займе площу 345 м? і досягне висоти 100 м, розташувавшись в центрі Сіднея. Але оскільки товщина веж визначається виміром як ширини, так і висоти – таким чином, 111 West 57th Street в Нью-Йорку залишиться найтоншою вежею у світі, навіть незважаючи на те, що її ширина становить 18 метрів. Все тому, що вона досягає набагато більшої висоти – 435 метрів.

Вежа буде розташована на подіумі і виступить в ролі бутік-готелю. В її інтер’єрі буде шість кімнат на поверх, а також додаткові службові приміщення на цокольному поверсі і на подіумі і вбиральня / комора на кожному третьому поверсі готелю. Крім того, в хмарочосі знайдеться місце кафе, холу та обнесеного стіною саду у внутрішньому дворі, а також басейну на даху, сонячній терасі й спа-салону, які будуть виступати назовні ближче до вершини будівлі.

В Австралії побудують один з найбільш тонких хмарочосів у світі
Арт-проєкт майбутньої будівлі

Це буде другий з новеньких тонких хмарочосів Австралії, поряд з Мельбурнським Коллінз-хаусом, ширина якого становить всього 11,5 метрів. Однак будівництво дуже тонких веж створює серйозні практичні проблеми. Як підкреслюється в поточних звітах New York Times, інший «стрункий» хмарочос, 432 Park Avenue, відчуває «катастрофічну» повінь та інші незручності на постійній основі. Архітектор обіцяє докласти всіх зусиль, щоб подібні неприємності обійшли нову вежу стороною.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button