Здоров'я

Фахівці розробили шоколад, який підвищує увагу і знижує тиск

Деякі люди відчувають млявість протягом дня і не можуть зосередитися на роботі, американські фахівці з Університету Північної Арізони створили рецепт нового шоколаду, який може підвищити рівень уваги і пильності, а також зменшити артеріальний тиск.

afa2a3df4b23fce44aca88c7cd442300

Традиційно шоколад має судинорозширювальні властивості, знижуючи кров’яний тиск в довгостроковій перспективі, але в новий шоколад також були додані спеціальні стимулятори для підвищення уваги.

У ході дослідження вчені провели електроенцефалографію мозку (ЕЕГ) 122 людям у віці від 18 до 25 років, коли виконували тести на пам’ять і мислення, щоб з’ясувати, як шоколад впливає на діяльність мозку. Кожен учасник отримав 1 г темного шоколаду на кожен кілограм маси тіла. Так, людина вагою 63 кг отримала 63 г шоколаду. Було встановлено, що люди, які вживали шоколад, що містить 60% какао, були більш уважними та пильними після вживання його в порівнянні з людьми, які їли шоколад-плацебо.

Читайте також: 

Тим не менш, вчені також виявили, що темний шоколад може підвищувати тиск, тому додали в нього амінокислоту L-теанін, знайдену в зеленому чаї і яка володіє проносними властивостями. Після цього було відзначено різке падіння кров’яного тиску у тих, хто їв новий тип шоколаду. За словами фахівців, L-теанін знижує тиск і викликає альфа-хвилі в мозку, які сприяють розслабленню і заспокоєнню.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button