Здоров'я

Лікарі розповіли, через що може боліти серце

Експерти поділилися результатами численних досліджень, в ході яких визначили, через що виникає біль в області серця. Фахівці виявили основні ознаки, які допомагають зрозуміти причини поразки органу.

Вчені підкреслили, що біль, яка надходить з лівої частини тіла, може локалізуватися зовсім в іншому місці. При цьому відбувається ураження інших ділянок організму, однак больові відчуття залишаються в грудях. Дискомфорт відчувається і при викривленні хребта, оскільки можливо сталося защемлення нервового закінчення. При грижі в районі грудного відділу або нездоровому шлунку, як правило, відчувається ниючий або гострий біль. Здуття кишечника веде до уповільнення біохімічних процесів, отже, до фізичного тиску на серце.

Дана проблема може виникнути через стресову або депресивну ситуації, внаслідок яких відбувається напруження м’язів. У хворих з невротичним розладом часто спостерігаються подібні напади, які періодично повторюються протягом певного проміжку часу.

Слід зазначити, що при перших симптомах захворювання, необхідно проконсультуватися з кардіологом або кардіохірургом, оскільки тільки медичне обстеження може точно проаналізувати виявлені ознаки.

Кнопка «Наверх»
Закрыть