Людина

Фахівці з’ясували, коли найкраще починати вивчення іноземних мов

Нові експерименти дозволили фахівцям виявити вік, коли людина найбільше готова до вивчення слів на іноземній мові. Фахівці повідомили, що найкращий час для сприйняття іноземних мов – це дитинство. Команда психологів довела, що між хлопчиками і дівчатками, які вивчали іноземні мови в дитинстві, і малюками, які вивчають іноземні мови в більш пізній період, відзначається істотна різниця.

Фахівці стверджують, що дитину необхідно починати навчати мовам в дитинстві, поки вона ще не виголошує промову осмислено. Це дозволить хлопцям швидше вивчити нові слова і словосполучення. Команда провідних дослідників впевнена, що маленькі хлопчики і дівчатка можуть запам’ятати відразу кілька іноземних мов. Для підтвердження цієї інформації фахівці задіяли більше десяти 11-місячних малюків.

Респонденти вивчали аудіозаписи, в яких були присутні звуки, використовуються як в іспанській, так і в англійській мові. Виявилося, що в цьому віці у дітей відзначається активна робота головного мозку. Лікарі довели, що саме в цей період хлопці більш сприйнятливі до мов.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button